Mezoterapia igłowa

NOWOŚĆ   MIKRONAKŁUCIA  NanOPEN 


Służy do mikronakłuwania naskórka. Mikrorany zwiekszają penetrację aktywnych składników oraz nadbudowę świeżego kolagenu w skórze co widocznie wpływa na poprawę elastyczności i gęstości skóry.Dzięki zabiegom z uzyciem NanOpena otrzymamy efekty:

-regeneracji i odmłodzenia skóry

-spłycenia głębokich zmarszczek

-poprawy napięia skóry

-rozjaśnienia przebarwień

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA !!!!!!!!  / dermaheal ,mesoline/


     Jest to rewolucyjna metoda odnowy skóry!!! Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1mm przy pomocy mikroiniekcji. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Mezoterapia igłowa z użyciem indywidualnie dobranych do skóry pacjenta koktajli witaminowych składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysoko skoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii igłowej. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa lata, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Oto niektóre proponowane przez nas koktajle:

BIOACT

Bioact to koktajl przeznaczony dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Aktywne substancje preparatu doskonale pobudzają skórę do regeneracji i rewitalizacji, wygładzają zmarszczki, odżywiają skórę zmęczoną i osłabioną (czynnikami mechanicznymi czy zanieczyszczeniem środowiska, nadmierną ekspozycją na słońce) lub bardzo odwodnioną. Bioact zmniejsza widoczne efekty starzenia poprzez wpływ na pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastyny oraz usprawnienie mikrokrążenia. Jest również bardzo skuteczny w profilaktyce oznak starzenia skóry.

HYDRALIFT

Produkt wskazany jest do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry z obecnymi zmarszczkami. Pomaga zapobiegać i leczyć zwiotczenie skóry poprzez nawilżanie, bioregenerację i ujędrnianie. Zawiera DMAE (dimetyloaminoetanol), który mocno naciąga, napina i nawilża skórę.

BIOLIFT

Formuła koktajlu BIOLIFT została stworzona w celu złagodzenia skutków starzenia. Uszkodzenia fibroblastów powodują spadek syntezy kolagenu i elastyny. BIOLIFT dostarcza aktywne elementy odżywcze, które są niezbędne dla uzyskania optymalnej funkcji i przedłużenia sprawności fibroblastów. BIOLIFT zawiera również dimetyloaminoetanol (DMAE), aktywny składnik zwiększający jędrność skóry.

CELLUPHASE

Celluphase to koktajl, którego receptura została oparta na podstawowym założeniu likwidacji cellulitu. Jest to proces, w którym wiele niekorzystnych czynników (endokrynologiczne, enzymatyczne, psychosomatyczne, genetyczne, dietetyczne, mechaniczne i naczyniowe) wpływają na powstanie zmian patologicznych w skórze, powodując jej nieestetyczny wygląd o typowym wyglądzie tzw. skórki pomarańczowej. Można wyróżnić trzy różne rodzaje cellulitu: miękki, kompaktowy i twardy. Proponowany produkt obejmuje walkę ze wszystkimi rodzajami cellulitu.

HAIR SYSTEM

To koktajl przeznaczony do ostrzykiwania skóry głowy, bogaty w aktywne składniki odżywcze(Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy i mikroelementy i minerały, stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów. Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnione mikrokrążenie zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.
© 2019 Copyright Strefa Piękna. All rights reserved.
Liczba odwiedzin: 2265