Depilacja laserowa, IPL

Usuwanie zbędnego owłosienia na twarzy i ciele metodą IPL (światło pulsacyjne)

Oferujemy zabiegi na urządzeniu Lightwave Advance oraz nowy E- LIGHT Sekretem tej metody IPL jest zastosowanie specjalnych filtrów, dzięki którym zabiegi są skuteczne, komfortowe i zapewniają ochronę skórze. Czas zabiegu jest krótki dzięki głowicy, która oddziaływuje na powierzchnię 10 cm2.

Metoda IPL jest bezpieczniejszą, łagodniejszą i bardziej komfortową alternatywą do zabiegów laserowych. Energia światła pochłaniana jest przez melaninę, dlatego osoby o ciemnym zabarwieniu skóry oraz intensywnie opalające się nie powinny korzystać z zabiegów IPL.EPILAR SYSTEM - nowa metoda usuwania owłosienia!

Epilar®System jest skutecznym produktem do trwałej redukcji zbędnego owłosienia bazującym na naturalnym enzymie. Jest to enzym proteolityczny - trypsyna, który wnikając do mieszków włosowych niszczy białka komórek macierzy, nabłonkowej części mieszka, z której w wyniku rogowacenia powstaje łodyga włosa. W ten sposób dochodzi do zatrzymania odrostu włosa.

Ze względu na swoją strukturę i specjalizację, trypsyna nie wchodzi w interakcje z innymi substancjami i strukturami skóry, oraz nie przenika do układu krążenia. Epilar System działa tylko na mieszki włosowe, które są otwarte i puste po zabiegu depilacji woskiem i głównie na te włosy, które pozostają w fazie wzrostu (anagen).

Cechą znamienną włosa anagenowego jest dobrze wykształcona opuszka - dolna, rozszerzona część mieszka zawierająca macierz włosa tj. najszybciej dzielące się komórki nabłonka. Wyraźna redukcja owłosienia następuje zazwyczaj po 2 - 3 zabiegach.
© 2019 Copyright Strefa Piękna. All rights reserved.
Liczba odwiedzin: 2262